O nas Program Nauczyciele Dla rodziców Jadłospis Galeria Kontakt
Integracja Wczesne wspomaganie Specjaliści Grupy

mgr Alicja Stawowiak

Stopień zawodowy: nauczyciel mianowany

• Studia magisterskie: kierunek wychowanie przedszkolne na Uniwersytecie Śląskim Filii w Cieszynie.
  • Absolwentka studiów podyplomowych UŚ w Cieszynie z zakresu zarządzanie oświatą.

mgr Gabriela Gojowy

Stopień zawodowy: nauczyciel dyplomowany

• Studia magisterskie: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna na Uniwersytecie Śląskim filia w Cieszynie.
  • Kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki.
  • Studia podyplomowe: Autyzm, Zespół Aspergera i inne całościowe zaburzenia sprzężone w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej

mgr Grażyna Serwan

Stopień zawodowy: nauczyciel dyplomowany

• Studium wychowania przedszkolnego.
  • Studia licencjackie - zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne na Uniwersytecie Śląskim filia w Cieszynie.
  • Studia magisterskie - praca socjalno opiekuńcza i wychowawcza na Uniwersytecie Śląskim filia w Cieszynie.
  • Studia podyplomowe - pedagogika specjalna w zakresie oligofrenopedagogiki.

mgr Jadwiga Chlebik

Stopień zawodowy: nauczyciel dyplomowany

• Studia magisterskie: kierunek wychowanie przedszkolne na Uniwersytecie Śląskim Filia w Cieszynie.

mgr Katarzyna Podlak

Stopień zawodowy: nauczyciel mianowany

• Studia licencjackie: filologia angielska na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.
  • Studia magisterskie: zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego z językiem angielskim na Uniwersytecie Śląskim Filia w Cieszynie.
  • Kurs języka angielskiego FCE, CAE.
  • Kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki.

mgr Katarzyna Poślednicka

Stopień zawodowy: nauczyciel dyplomowany

• Studia magisterskie: wychowanie plastyczne na Instytucie Sztuki Akademii Pedagogicznej w Krakowie
  • Studia podyplomowe: zintegrowana edukacja wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie

mgr Magdalena Konieczny

Stopień zawodowy: nauczyciel kontraktowy

• Studia licencjackie: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkole na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie.
  • Studia licencjackie: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie.
  • Studia magisterskie: zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie.
  • Studia podyplomowe: zarządzanie placówkami oświatowymi w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej
  • Dwustopniowe szkolenie Terapeutów Integracji Sensorycznej w PSTIS

mgr Magdalena Adamaszek

Stopień zawodowy: nauczyciel mianowany

• Studia magisterskie: wychowanie przedszkolne na Uniwersytecie Śląskim Filia w Cieszynie.
  • Kurs języka angielskiego na poziomie FCE.
  • Kurs kwalifikacyjny z metodyki nauczania języka angielskiego w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej
  • Studia podyplomowe: pedagogika specjalna w zakresie oligofrenopedagogiki  na Uniwersytecie Śląskim Filia w Cieszynie.

mgr Patrycja Michałowska

Stopień zawodowy: nauczyciel kontraktowy

• Studia licencjackie: oligofrenopedagogika z arteterapią na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie.
  • Studia magisterskie: wychowanie przedszkole z wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie.

mgr Izabela Lipińska

Stopień zawodowy: nauczyciel stażysta

• Studia magisterskie: wychowanie plastyczne na wydziale Pedagogiczno-Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
  • Studia podyplomowe: zintegrowana edukacja wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej