Każdy gracz wie, że dobre narzędzie to połowa sukcesu. Aby uzyskać jak najlepsze wyniki i cieszyć się rozgrywką, potrzebny jest sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb. Dlatego warto zainwestować w dobry laptop gamingowy.

Wiele osób myśli, że aby kupić dobry laptop gamingowy, trzeba wydać majątek. Jednak to nieprawda – dziś można kupić naprawdę dobre urządzenie w rozsądnej cenie. Poniżej przedstawiamy laptopy gamingowe do 4000 złotych, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających graczy.

Najlepsze laptopy gamingowe w cenie do 4000 złotych – ranking 2019

  1. Ranking najlepszych laptopów gamingowych w cenie do 4000 złotych został stworzony na podstawie ocen użytkowników oraz recenzji ekspertów.
  2. Wśród najlepszych modeli można wyróżnić m.in. Acer Predator Helios 300, MSI GL63 8RC, Asus TUF FX504GE-EN63, Lenovo Legion Y520-15IKBN oraz HP Omen 15-ce091nw.
  3. Każdy z tych laptopów charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz niezawodnością, dzięki czemu sprawdzą się one zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i przy intensywnych grach czy też multimedialnych projektach.
  4. Warto jednak pamiętać, że aby cieszyć się jak najlepszymi efektami, warto dobrać odpowiedni sprzęt do swoich potrzeb i oczekiwań – dlatego też przed zakupem warto dokładnie przeanalizować każdy z oferowanych modeli.

Laptopy gamingowe w cenie do 4000 złotych – co warto kupić?

Wśród laptopów do 4000 złotych można znaleźć modele, które sprostają wymaganiom większości graczy. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na procesor i kartę graficzną. Dobrym wyborem będzie np. model z procesorem Intel Core i7 oraz kartą NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti. Pamiętajmy też o ilości RAMu – minimum to 8 GB, ale lepiej wybrać 16 GB. Laptopy gamingowe mają także specjalne chłodzenie, które jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania podczas intensywnych sesji gier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *